Ars Oil

Jeśli martwisz się o wagę swojego dziecka, zacznij tutaj:

Jeśli martwisz się o wagę swojego dziecka, zacznij tutaj:

Czy masz pytanie dotyczące odżywiania? Zadzwoń na linię Diva Diva Diva pod numer 443-961-6206. Twoje pytanie może być prezentowane w programie.

Diva żywienia dzieli się swoimi przemyśleniami na temat nowych zaleceń grupy zadaniowej amerykańskiej usługi profilaktycznej na temat suplementów wapnia i witaminy. P> Kiedy w tym tygodniu pojawiła się grupa zadaniowa ds. Usług profilaktycznych w USA z nowymi zaleceniami dotyczącymi suplementów wapnia i witaminy D, prawie można było usłyszeć kobiety w całym kraju, które rzucają butelki wapnia na ekranach telewizyjnych (lub komputerowych) z frustracji i zamieszania https://yourpillstore.com/pl/. Nie winię ich.

Zasadniczo, po 20 latach gogmy i dokuczania, wykonują pełny skręć o 180 stopni. Mówią teraz, że jeśli masz menopauzę, nie ma sensu przyjmować wapnia + D jako zabezpieczenie przed osteoporozą-przynajmniej nie w standardowej dawce 1000 mg wapnia + 400IU witaminy D. Po ponownej ocenie dowodów, oni ” VE zakończyło się „umiarkowaną do wysokiej pewności”, że przyjmowanie tych suplementów nie zmniejsza ryzyka złamań… ale może zwiększyć ryzyko kamieni nerkowych lub zawałów serca. Jeśli chodzi o wyższe dawki, cóż, nie mogą powiedzieć na pewno, czy są one bardziej skuteczne w zapobieganiu złamaniom – więc nie można powiedzieć, czy potencjalne korzyści przewyższają ustalone ryzyko. A jeśli jeszcze nie osiągnąłeś menopauzy lub jesteś mężczyzną, jeszcze nie jesteś odejście (jeszcze).

Co powinieneś teraz zrobić? Na razie: nic. Pomimo wszystkich mediów Hoopla, to oświadczenie jest uważane za projekt, a publiczny komentarz jest zaproszony do 10 lipca. Ale wiesz co? Nic tak naprawdę nie zmienia porady dotyczące wapnia lub witaminy D w ostatnich odcinkach. Kiedy czekasz, aż spadnie drugi but, dlaczego nie odświeżyć pamięci? (To sprawi, że poczujesz się lepiej.)

Dostajesz wystarczającą ilość wapnia (czy dostajesz za dużo?)

Jak zdobyć witaminę D

Suplementy wapnia Zdjęcie od Shutterstock

O autorze

Monica Reinagel, MS, LD/N, CNS

Monica Reinagel jest licencjonowanym dietetykiem, autorem i twórcą jednego z jednego z jednego z jednego z jednego z nich Najbardziej ocenione podcasty zdrowia i fitness iTunes. Jej rada jest regularnie prezentowana w The Today Show, Dr. Oz, NPR i w wiodących krajach gazetach, czasopismach i stronach internetowych. Czy masz pytanie dotyczące odżywiania? Zadzwoń na linię Diva Diva Diva pod numer 443-961-6206. Twoje pytanie może być prezentowane w programie.

Jak możesz uzyskać więcej ze spacerów? Get-Fit Guy ujawnia 4 B dla lepszego chodzenia, aby pomóc w osiągnięciu spalania tłuszczu, zwiększonej sprawności i długoterminowych korzyściach zdrowotnych.

Ben Greenfield Get-Fit Guy 8 września 2014 3-minutowy Readepisode #201 Play Play Pause Słuchaj, jak spalić więcej tłuszczu z chodzeniem, obecnie doświadczamy problemów z odtwarzaniem na Safari. Jeśli chcesz wysłuchać dźwięku, skorzystaj z Google Chrome lub Firefox.

Na początku tego miesiąca uczestniczyłem w trzydniowej konferencji na temat płucnego kampusu Berkeley w Kalifornii. Ponieważ moje zakwaterowanie było około pół mili od lokalizacji konferencji, spędziłem mnóstwo czasu na wzgórzach, po schodach, przez trawiaste trawniki i przez chodniki kampusowe. Chociaż nie miałem szansy na wiele formalnych ćwiczeń, z pewnością poczułem, że spacery mięśni i sercowo-naczyniowe i miałem mnóstwo czasu, aby pomyśleć o sposobach, aby chodzić bardziej na fitness i tłuszcz. P>

A potem, w tym tygodniu, znalazłem nowe badania z Journal of Diabetes, które porównuje przedziały do ​​ciągłego chodzenia. W badaniu uczestnicy szli przez 60 minut, pięć razy w tygodniu i albo różnili się intensywnością chodzenia (chodzenie interwałowe), albo utrzymywali stałą intensywność (ciągłe chodzenie)) , Grupa, która przedziałała chodzenie, doświadczyła znacznie lepszej kontroli cukru we krwi-która ma bezpośredni wpływ na spalanie tłuszczu, ogólną energię i długoterminowe zdrowie.

To po prostu oznacza, że ​​jeśli pójdziesz na spacer , uzyskasz najlepsze wyniki, jeśli wybierzesz jakiś rozkładający się teren, który zmusza cię do zwolnienia i przyspieszenia (np. Wzgórza, schodów itp.) Lub, jeśli powierzchnia jest płaska, nadejdą najlepsze wyniki, jeśli pojawią się najlepsze wyniki, jeśli pojawią się najlepsze wyniki Chodzisz tak szybko, jak to możliwe, a potem odzyskujesz, a potem znów idziesz szybko i tak dalej.

;

Więc oprócz chodzenia interwałowego, jakie inne sposoby możesz szybciej stać się sprawniejszymi, i spalić więcej tłuszczu, z chodzeniem?

Oto 4 szybkie I brudne wskazówki-Twoje 4 B’s dla lepszego chodzenia:

noszenie obciążenia

Gdy tylko wprowadzisz ciężary, chodzenie staje się formą treningu oporowego, spala więcej kalorii. i pomaga budować gęstość kości. Jeśli chodzi o noszenie ładunku, niebo jest limitem: możesz nosić plecak pełen książek, mieć ważoną kamizelkę, użyć ciężarów i/lub ciężarów kostki, nosić dziecko lub mieć na sobie dziecko. Jeśli masz ochotę na bardziej zaawansowaną sztuczkę, chwyć ciężkie skały lub kłody ze swojej ścieżki spacerowej i noś je jak najdalej. Tylko cele. Ta treść nie zastępuje profesjonalnego osądu własnego dostawcy służby zdrowia. Skonsultuj się z licencjonowanym pracownikiem służby zdrowia w sprawie wszystkich indywidualnych pytań i problemów.

O autorze

Ben Greenfield

Ben Greenfield otrzymał tytuł licencjata i magistra z University of Idaho w dziedzinie nauki sportowej i ćwiczeń; Osobiste certyfikaty szkolenia oraz siły i kondycji od National Siła and Conditioning Association (NSCA); Certyfikacja żywienia sportowego z Międzynarodowego Towarzystwa Żywienia Sportowego (ISSN), zaawansowanego certyfikatu dopasowania rowerowego z Serotta. Ma ponad 11-letnie doświadczenie w trenowaniu profesjonalistów, kolegialnych i rekreacyjnych sportowców ze wszystkich sportów, a jako pomogło setkom klientów osiągnąć odchudzanie i sukces fitness.

Subskrybuj podcast Get-Fit Guy Spotify Google Stitcher

Wiele z nich wykonuje się z korzyści zdrowotnych alkoholu. Ale czy potencjalne korzyści przewyższają ryzyko?

autorstwa Moniki Reinagel, MS, LD/N, CNS Nutrition Diva 23 grudnia 2009 5-minutowy Readepisode #74 Play Pause Słuchanie Czy pije dla Ciebie dobry alkohol dla Ciebie? Obecnie doświadczamy problemów z odtwarzaniem w Safari. Jeśli chcesz słuchać dźwięku, użyj Google Chrome lub Firefox.

Ile alkoholu jest zdrowe?

Tak jak sprawdzenie rzeczywistości, jeden napój jest zdefiniowany jako 12-unów piwa, 5 uncji wina lub uncja i pół alkoholu. Uncja alkoholu to tylko trzy łyżki stołowe. Martini może łatwo zawierać trzy lub cztery razy tyle alkoholu, w zależności od tego, jak duża miska rybna. A piwo z beczki prawdopodobnie będzie wynosić od 16 do 20 uncji.

Zdrowie Ryzyko alkoholu również gwałtownie wzrasta, gdy pijesz kilka napojów w krótkim czasie. Zatem oszczędzanie całego tygodnia na piątek wieczorem nie jest również świetnym pomysłem.

Łatwe sposoby ograniczenia alkoholu

w zależności od kręgu społecznego i nawyków, reining w twoim Spożycie alkoholu może wymagać trochę wysiłku – zwłaszcza teraz, gdy jesteśmy uderzani w środku sezonu imprezowego. Oto kilka szybkich i brudnych wskazówek, jak ograniczyć alkohol, nie tracąc zabawy. (I naprawdę, co jest bardziej zabawne niż dbanie o siebie?)

Wybierz mądrze swój napój. Niektóre napoje alkoholowe są wyższe niż inne. Koktajle typu martini zwykle zawierają najwięcej alkoholu na napój. Napoje wykonane z mikserów, takie jak dżin i tonik lub krwawa Mary, zawierają mniej. Jeśli barman ma ciężką rękę, daj mu znać, że chcesz mieć światło na picie. Jeśli jesteś za barem, użyj szklanki strzałowej jako sprawdzania rzeczywistości.

Uważaj na słodkie napoje. Badania pokazują, że ludzie szybciej spożywają słodkie napoje. Jeśli to będzie długa noc, dobrym strategią jest zmieszanie wina z sodą sodową, aby zrobić suche wina. Możesz pielęgnować dwa w ciągu wieczoru i nadal utrzymywać je do alkoholu.

Wybierz napój przed kolacją o niskiej zawartości alkoholu. Jeśli jesteś na obiad i wszyscy zamawiają koktajl przed obiadem, wypróbuj klasyczny aperitif, taki jak Campari i Soda lub szklanka sherry. Są one znacznie niższe w alkoholu – plus są bardzo wyrafinowane.

Po prostu odmów wkładów. Wyjdź z nawyku, pozwalając ludziom na uzupełnienie kieliszka do wina, gdy jest w połowie pusty. Bez dna kieliszek wina sprawia, że ​​bardzo trudno jest wiedzieć, ile masz. Kelnerzy są przeszkoleni, aby utrzymać szklanki wszystkich na określonym poziomie, więc musisz je poinformować, że wolisz poradzić sobie z ponownym pojemnością.

Czasami po prostu podniesienie świadomości na temat tego, ile alkoholu spożywasz i jak to wpływa na twoje zdrowie. Ale alkohol jest uwodzicielski na wielu poziomach – estetyczny, społeczny, jak i fizjologiczny. Niektórzy z nas są bardziej podatni na uwodzicielskie pociągnięcie alkoholu niż inni.

Jeśli uważasz, że potrzebujesz pomocy w kontrolowaniu picia, istnieje kilka programów online, które pomogą Ci monitorować i moderować spożycie. Jeśli nie możesz piić umiarkowanie, naprawdę lepiej jest nie pić. A jeśli nie pijesz, nie ma powodu, aby zacząć odczuwać tylko dla korzyści zdrowotnych.

trzymaj się w kontakcie

Jeśli masz sugestię dotyczącą przyszłego tematu programu lub chciałbyś dowiedzieć się o tym .com lub zostaw mi pocztę głosową pod numerem 206-203-1438.

Możesz także publikować komentarze i pytania na mojej stronie odżywiania Diva na Facebooku lub znaleźć mnie na Twitterze. Odpowiadam na wiele pytań słuchaczy w moim bezpłatnym cotygodniowym biuletynie, więc jeśli wysłałeś pytanie po mojej drodze, upewnij się, że jesteś zarejestrowany, aby to otrzymać.

miłego tygodnia i pamiętaj o zjedzeniu Coś dobrego dla mnie!

Zasoby:

Alkohol i zdrowie

Szybkie statystyki dotyczące spożywania alkoholu i zdrowia

Kobiety i alkohol

Umiarkowane picie

Zarządzanie moderacją

Alkoholicy Anonimowy

Zdjęcie dzięki uprzejmości Shutterstock

Strony

«Najpierw‹ Poprzedni12

o temat Autor

Monica Reinagel, MS, LD/N, CNS

Monica Reinagel jest licencjonowanym dietetykiem, autorem i twórcą najbardziej rankingu podcastów zdrowia i fitness iTunes. Jej rada jest regularnie prezentowana w The Today Show, Dr. Oz, NPR i w wiodących krajach gazetach, czasopismach i stronach internetowych. Czy masz pytanie dotyczące odżywiania? Zadzwoń na linię Diva Diva Diva pod numer 443-961-6206. Twoje pytanie może być prezentowane w programie.

Divy Diva 4 wskazówki dotyczące wychowywania zdrowszych dzieci.

autorstwa Monica Reinagel, MS, LD/N, CNS Nutrition Diva 6 września 2011 r Otyłość, której obecnie doświadczamy problemów związanych z odtwarzaniem na Safari. Jeśli chcesz słuchać dźwięku, skorzystaj z Google Chrome lub Firefox.

Muszę oklaskiwać pierwszą damę Michelle Obama za uczynienie otyłości z dzieciństwa jedną z jej inicjatyw kluczowych. Liczba otyłych dzieci w USA potroiła się w ciągu ostatnich 30 lat. Dziś jedno na 5 dzieci jest otyłe, a wiele innych ma nadwagę. Jest to nie tylko brutalny sposób na spędzenie dzieciństwa, ale nadwagi dzieci są bardzo prawdopodobne, że zostaną dorosłym z nadwagą, walcząc zarówno o ich wagę, jak i związane z nimi problemy zdrowotne przez całe życie.

Podobnie jak wśród epidemii otyłości wśród epidemii otyłości wśród wśród epidemii Dorośli, problem otyłości z dzieciństwa jest złożony i wytrwałości – bardziej niż możemy rozwiązać w 5 -minutowym podcastie. Ale musisz gdzieś zacząć. Jeśli martwisz się o wagę swojego dziecka, zacznij tutaj:

3 sposoby zwalczania otyłości z dzieciństwa

Tip #1: Cut (sposób) w dół na słodkich napojach

spośród wszystkich mniej niż zdrowych produktów spożywczych dzieci, napoje gazowane i inne słodzone napoje, w tym sok i napoje sportowe, mogą być najgorsze. Nie mają wartości odżywczej, zawierają wiele kalorii, ale nie wgnieciają głodu, a 100% zawartych kalorii jest w postaci rafinowanego cukru – prawdopodobnie najbardziej szkodliwego rodzaju kalorii, jakie można spożywać.

Zobacz także: Dlaczego cukier jest zły?

Dzieci spożywają około dwa razy więcej rafinowanego cukru niż ogólnie zalecane maksimum, a około połowa z nich ma postać słodzonych napojów. Po prostu eliminowanie-lub dramatycznie ograniczające-te napoje nie jest żadne zastępcze. Soda jest oczywiście dużym problemem. Ale chcesz też być w stanie stracić przed słodzonymi napojami, które maskowane są jako zdrowe.

Strony

12next ›Ostatnie»

O autorze

Monica Reinagel, MS, LD/N , CNS

Monica Reinagel jest certyfikowanym licencjonowanym dietetykiem, autorem i twórcą jednego z najbardziej rankingowych podcastów iTunes. Jej rada jest regularnie prezentowana w The Today Show, Dr. Oz, NPR i w wiodących krajach gazetach, czasopismach i stronach internetowych. Czy masz pytanie dotyczące odżywiania? Zadzwoń na linię Diva Diva Diva pod numer 443-961-6206. Twoje pytanie może być prezentowane w programie.

Chociaż ich korzyści mogą być ograniczone, suplementy probiotyczne są na ogół bezpieczne dla zdrowych ludzi. Ale istnieją pewne sytuacje, w których korzystne bakterie (z żywności lub suplementów) mogą opublikować zagrożenie dla gospodarza.

przez Monica Reinagel, MS, LD/N, CNS Nutrition Diva 13 sierpnia 2019 6-minutowy czytania nr 357 Zagraj pauza słuchaj Czy probiotyki są bezpieczne dla twojego układu odpornościowego? Obecnie doświadczamy problemów z odtwarzaniem w Safari. Jeśli chcesz wysłuchać dźwięku, użyj Google Chrome lub Firefox.

Noreen e -mail, aby zapytać: „Czy możesz zrobić podcast na temat produktów probiotycznych, którego należy unikać, jeśli ktoś ma narażony układ odpornościowy? Czy jogurt komercyjny jest OK, ponieważ jest pasteryzowany? A co z Kombuchą? Domowa kiszona kapusta, marynaty, gorące sosy? nas ze szkodliwych bakterii. Oraz korzystne organizmy, które nazywamy probiotykami, przyczyniają się do tego wysiłku na wiele sposobów. W jelicie solidna populacja korzystnych bakterii może pomóc w wyciągnięciu szkodliwych bakterii, co utrudnia im rozwijanie się. Ponadto bakterie probiotyczne mogą wpływać na aktywność naszych własnych komórek odpornościowych, regulując stan zapalny, funkcję barierową i sygnalizację komórkową.

Jak zbudować zdrowy mikrobiom

Jednym ze sposobów wspierania zdrowych bakterii jelitowych jest spożywanie większej liczby produktów pokarmowych, które te robaki lubią jeść – mianowicie błonnik. Zwiększenie spożycia włókien roślinnych z warzyw, owoców, roślin strączkowych, pełnych ziarna, orzechów i nasion jest jak napełnienie karmienia ptaków z nasionami, które piękne ptaki śpiewające chcesz, jak najlepiej. Jeśli je nakarmisz, przyjdą!

A jeśli chcemy przyciągnąć wiele różnych rodzajów ptaków śpiewających – ee, bakterie – to chcemy wydać różnorodne potrawy. Oznacza to, że nie chcesz po prostu uzyskać całego włókna z jednego źródła, takiego jak suplement światłowodowy. Chcesz uzyskać błonnik z wielu różnych rodzajów warzyw, owoców, roślin strączkowych, zbóż, orzechów i nasion.

Zobacz także: Jak zwiększyć błonnik bez przeciążenia kalorii

Innym sposobem pielęgnowania zdrowego jelit jest spożywanie pokarmów zawierających korzystne bakterie. Obejmuje to takie rzeczy, jak jogurt, kefir i inne hodowane produkty mleczne; Kim-chi, kapusta kiszona i inne fermentowane warzywa; Miso, Tempeh, Natto i inne fermentowane produkty sojowe; i kombucha, która jest rodzajem sfermentowanej herbaty.