Ars Oil

Gdy tkanka bliznowa rozwija się zamiast tej tkanki, serce powraca do normalnego rytmu.

Gdy tkanka bliznowa rozwija się zamiast tej tkanki, serce powraca do normalnego rytmu.

Jest dyrektorem medycznym programu przeszczepu jelit i widzi pacjentów w szpitalu Henry Ford w Detroit i Henry Ford West Bloomfield Hospital.

Kategorie: Feelwell

Tagi: odżywianie, alergia, gastroenterologia, bezglutenowe

Wynagrodzenie i korzyści

Wynagrodzenie

 • $29,120 Psychology Internship
 • $48,000 Health Psychology Postdoctoral Fellowship

Benefits

 • 22 days vacation/personal time
 • do 5 dni konferencji i/lub wywiadów
 • Postdoctoral Fellows otrzymają zasiłek rozwoju zawodowego w wysokości 1000 USD
 • Elastyczne świadczenia zapewniające:
 • Ubezpieczenie zdrowotne dla siebie i osób na utrzymaniu
 • Ubezpieczenie wizji
 • Ubezpieczenie dentystyczne
 • Ubezpieczenie na życie
 • Elastyczne rachunki wydatków dla zdrowia i opieki nad dziećmi
 • Używanie biblioteki Sladen i dostęp on-line do wyszukiwania literatury medycznej
 • Sześć płatnych wakacji
 • Ubezpieczenie nadużycia
 • ;

  afib – lub fibrylacja przedsionków – jest stanem, który powoduje, że serce bije nieregularnie. Nie zawsze powoduje to poważne objawy. „Ale niezależnie od tego, czy masz objawy, AFIB nie jest czymś, co powinieneś zignorować”, mówi Henry Ford Kardiolog i specjalista od elektrofizjologii Marc K. Lahiri, M.D.

  Nieleczony, afib może uszkodzić serce i zwiększyć ryzyko i zwiększyć ryzyko. udaru mózgu. „AFIB jest znaczącym warunkiem, ale jest również możliwy do opanowania” – mówi. „Jeśli to masz, ważne jest, aby zostać ocenionym i leczonym.”

  Jeśli zdiagnozowano u Ciebie AFIB, oto, co powinieneś wiedzieć.

  Dobre powody leczenia migotania przedsionków przedsionków

  afib może powodować objawy, takie jak zmęczenie i duszność oddech, które zakłócają jakość życia. „Leczenie stanu podstawowego może sprawić, że będziesz bardziej komfortowy w miarę codziennych rutyn”, mówi dr Lahiri.

  Nawet jeśli nie przeszkadzasz objawom AFIB, leczenie jest ważne, ponieważ stan może powodować ten stan Znaczące problemy zdrowotne, w tym:

  • Niewydolność serca: nietraktowany AFIB może zbyt szybko wyścig serca. „Jeśli to trwa przez kilka dni lub tygodni, może zmęczyć mięśnie sercowe i potencjalnie prowadzić do niewydolności serca”, mówi.
  • Udar: Gdy ludzie doświadczają afib, ich krew nie płynie tak energicznie jak powinno. Gdy krew się zbliża, może tworzyć skrzepy, które mogą się rozluźnić i przemieszczać się przez krwioobieg. Jeśli te skrzepy wylądują w mózgu, mogą spowodować udar. „Udar jest największym strachem u osób z migotaniem przedsionków” – mówi. „Każdy z AFIB powinien być oceniany pod kątem ryzyka udaru mózgu.”

  Cele leczenia AFIB

  Lekarze mogą leczyć i leczyć migotanie przedsionków na kilka sposobów. Według dr Lahiri, kontrolowanie stanu zwykle obejmuje trzy cele:

 • Niższe tętno: afib zwykle powoduje, że serce bije zbyt szybko. Pierwszym celem leczenia stanu jest zmniejszenie bicia serca do bezpieczniejszego tempa. Zazwyczaj można przyjmować leki kontrolne, aby wyeliminować wyścigowe serce.
 • Przywróć rytm serca: ważne jest również, aby zwrócić serce do normalnego rytmu. Można to osiągnąć, przyjmując leki kontrolne rytmu.
 • Zapobieganie udarowi: obniżenie ryzyka udaru jest ważnym celem zarządzania AFIB. W zależności od zdrowia i ogólnego ryzyka lekarz może zalecić przyjmowanie leków rozrzedzających krew. Takie leki obniżają szanse, że skrzepy krwi będą się tworzyć.
 • Procedury leczenia AFIB

  W wielu przypadkach leki AFIB mogą kontrolować stan i zmniejszyć ryzyko udaru mózgu. Ale niektórzy ludzie nie mogą przyjmować niezbędnych leków z powodu istniejących problemów zdrowotnych. A dla innych leki nie są skuteczne.

  W takich przypadkach lekarze mogą zwrócić się do procedur leczenia migotania przedsionków. Mają kilka w swoim zestawie narzędzi:

  • Ablacja cewnika: Ta procedura jest skierowana do tkanki serca, która wyzwala nieregularne bicie serca. Gdy tkanka bliznowa rozwija się zamiast tej tkanki, serce powraca do normalnego rytmu.
  • Zamknięcie wyrostka przedsionkowego lewego przedsionka: w AFIB krew jest bardziej skłonna do zbierania w lewej komorze serca lub przedsionku, gdzie przedsionek, gdzie przedsionek, gdzie przedsionek, gdzie przedsionek, gdzie przedsionek, gdzie przedsionek, gdzie przedsionek, gdzie przedsionek, gdzie przedsionek. Znajduje się mała torebka. „Ta torebka nie stanowi wiele funkcjonalnego celu, ale jest to obszar, w którym tworzy się większość zakrzepów krwi” – mówi dr Lahiri. Procedura blokowania tego woreczka z reszty serca może obniżyć ryzyko udaru mózgu.
  • Kardiowersja: Ta procedura wysyła sercu wstrząs elektrycznego. Celem jest przerwanie losowego rytmu i rozpoczęcie normalnego rytmu.

  AFIB PRODAT I Błąd

  może zająć trochę czasu, aby wylądować na najlepszym sposobie leczenia Twój szczególny przypadek migotania przedsionków. „Nie ma żadnego uniwersalnego podejścia, a nasze podejścia do leczenia działają inaczej w odniesieniu do jednej osoby do drugiej”, mówi dr Lahiri.

  Nawet po tym, jak AFIB jest pod kontrolą, może się podkraść ponownie. „Może to być uparty stan i wracać” – mówi.

  „Chociaż znalezienie odpowiedniego leczenia może zająć trochę czasu, warto” – dodaje. „Istnieją różne narzędzia, które możemy zastosować do leczenia AFIB, a ludzie mogą żyć dobrze przez lata i lata. Aby znaleźć kardiologa w Henry Ford lub umówić się na spotkanie, odwiedź Henryford.com lub zadzwoń pod numer 1-800-436-7936.

  Aby uzyskać więcej porad dotyczących zdrowia i dobrego samopoczucia, w tym zdrowe przepisy i porady ćwiczeń, subskrybuj już dziś subskrybuj Otrzymuj cotygodniowe e -maile naszych najnowszych artykułów.

  Dr. Marc Lahiri jest kardiologiem i specjalistą od elektrofizjologii, który widzi pacjentów w szpitalu Henry Ford w Detroit i Henry Ford West Bloomfield Hospital.

  Kategorie: Feelwell

  Tagi: Heart, Marc Lahiri, Fibillacja przedsionkowa, Fibillacja przedsionkowa,

  Czego można się spodziewać

  Program nauczania

  Program nauczania ma na celu przygotowanie stażysty do praktyki podspecialistycznej w neurologii udarowej w praktyce prywatnej lub akademickiej. Stypendyści mają zdolność dostosowywania swojego harmonogramu w oparciu o bardziej szczegółowe zainteresowania (np. Neuro-ICU, neuroradiologia). Program jest skonstruowany w celu spełnienia wszystkich wymagań ACGME i przygotowania stażysty do badań w neurosonologii przez American Society of Neuroimaging oraz do badań zarządu w neurologii naczyniowej przez American Board of Psychiatry and Neurology.

  W opcjonalnym drugim roku program nauczania jest skonstruowany zgodnie z potrzebami i celami tego faceta. Oczekiwano nacisk na badania kliniczne.

  Rotacje

  Istnieją obroty w oddziale ostrego udaru mózgu, neuro-ICU, neuroradiologii, neurosonologii, neurorehabilitacji i badań/do wyboru. Zazwyczaj 5-6 miesięcy spędza się w oddziale ostrego udaru mózgu, a 1-2 miesiące spędzone w innych rotacjach w zależności od preferencji faceta. Istnieje również 1-2 dni maksimum kliniki udarze ambulatoryjnej na tydzień.

  Szkolenie

  Szkolenie obejmuje narażenie kliniczne, obowiązki nauczania i badania. Stypendyści zobaczą co najmniej 400 pacjentów w ciągu roku podczas pracy szpitalnej i ambulatoryjnej. Przejrzą także co najmniej 100 dupleksów szyjnych, przezczaszkowy doppler i badania neuroradiologiczne.

  Didaktyka

  Istnieje cotygodniowy przegląd literatury, dydaktyka lub quiz dla stypendystów, które są bezpośrednio przeglądane z dyrektorem programowym lub wykładowcą udarowym. Oczekuje się również, że stypendyści zapewnią formalną prezentację zawartości udaru mózgu mieszkańcom i studentom podczas każdego miesiąca ostrego udaru mózgu na różne tematy.

  Połączona multidyscyplinarna płyta szyjna i konferencje neurinterwencyjne spotykają się w każdy piątek rano, gdzie przypadki kliniczne i Przedstawiono zaawansowane wyniki neuroobrazowania, a dyskusje koncentrują się na leczeniu pozakranialnej choroby tętnicy szyjnej, a także na ostre procedury rewaskularyzacji wewnątrzczaszkowej lub pozakranicznej.

  W środy zachodzą konferencje dotyczące zarządzania nogami mózgowymi i wadami tętniczymi. /p>

  kwalifikacje

  Fellows zostaną rozważone, jeśli ukończyli akredytowaną rezydencję neurologii ACGME.

  Pożądane kryteria

  Program stypendialny jest zorientowany akademicką, dlatego preferowani są stypendia skupione na badaniach i nauczaniu.

  Oczekiwania

  Oczekuje się, że Fellow powinien zasiadać w badaniu certyfikacji Neurology Radę naczyniową przeprowadzoną przez American Board of Psychiatry and Neurology oraz badania neurosonologii przeprowadzone przez American Society of Neuroimaging. Oczekuje się również, że facet wytworzy lub znacząco przyczyni się do projektu badawczego lub naukowego w ciągu roku.

  ;

  Ten pocieszający przepis na zupę z pieczoną piżączką ma niską zawartość tłuszczu i pełna błonnika, aby zapewnić pełne dłuższe składniki odżywcze, takie jak potas, witamina C i witamina B6, które są niezbędne do zdrowia kości i wzmocnienia układu odpornościowego. Aby uzyskać dodatkową konsystencję i smak, posypujemy każdą miskę prostą polewą z tostowanej bułki tostowej, parmezanu i szczypiorku.

  & gt;

  Pieczona zupa z dyni piżmowej

  (Wersja PDF do pobrania/do wydrukowania)

  Wydajność: 6 porcji (każda z 1 szklanki)

  Składniki:

  8 szklanki (około 2 małych) Squash butternut, obrany, zaszczepiony i pokrojony na kawałki 2 łyżki oleju rzepakowego, podzielony 1 szklanka pokrojonej w kostkę 2 ząbki czosnku, mielony 1 łyżeczka wcierana szałwia 3 filiżanki z kurczak Łyżki łyżek sherry 2 łyżeczki margaryny 1/3 szklanki okruchy chlebowej 1/4 szklanki startego parmezanu sera 1 łyżka szczypiorku

  Kierunki:

  Rozgrzej piekarnik do 375º F. Umieść kawałki squash na a squash na a blachy z bokami i skrop 1 łyżką oleju; Wrzuć do płaszcza. Piecz Squash w piekarniku przez 35 do 45 minut lub do miękkości. Dodaj 1 łyżkę oleju do dużego zapasu i podsmażu cebuli, czosnku i szałwii na średnim ogniu przez 3 do 5 minut. Dodaj prażony kabaczek i bulion do magazynu i podgrzej do wrzenia. Wyjmij z ognia i użyj miksera zanurzeniowego, aby przecierać zupę, aż będzie gładka. Dziel Rozpuść margarynę na małej smaży. Dodaj okruchy chleba panko i tosty, aż będzie złoty kolor. Wyjmij patelnię z ognia i pozwól okruchowi ostygnąć przez około 5 minut. Wmieszaj parmezan i szczypiorek. Podawaj każdą miskę zupy z obrzękiem chleba i polewą sera.

  UWAGA COOK: Nie wiesz, jak pokonać dyni piżmowy? Sprawdź ten poręczny film instruktażowy, aby uzyskać łatwą metodę. Mikrofalowanie squasha przez kilka minut przed obraniem pomaga skórze nieco łatwiej. Pamiętaj tylko, aby ostygnąć lekko przed nim, ponieważ może być gorąco.

  Informacje o odżywianiu na https://harmoniqhealth.com/pl/ porcję: 173 kalorii; 5 gramów tłuszczu; 1 gram tłuszcz nasycony; 3 mg cholesterol; 343 mg sodu; 28 gramów węglowodanów; 4 gramów błonnik; 4 grams białko

  Szukasz więcej informacji i chcesz umówić się na wizytę z zarejestrowanym dietetykiem? Zadzwoń pod numer 1-855-434-5483 lub e-mail [e-mail chroniony].

  Kategorie: Eatwell

  Tagi: filmy z przepisami, odżywianie, przepisy, jesień receptury

  ;

  Aby zmniejszyć rozprzestrzenianie się Covid-19, każdy, kto nie ma istotnej pracy, muszą zostać w domu. Ale ci, którzy mają niezbędne miejsca pracy (na przykład pracownicy opieki zdrowotnej, pracownicy sklepów spożywczych i przewoźnicy dostawcy) muszą być bardzo ostrożni, aby się chronić podczas pracy.

  „Istnieją pewne środki ostrożności, jakie powinien podjąć każdy niezbędny pracownik, niezależnie od swojej pracy”, mówi Earlexia Norwood, M.D., lekarz medycyny rodzinnej w Henry Ford Health System. „Często myj ręce, często czyść wspólne powierzchnie, noś maskę i rękawiczki. Nie dotykaj twarzy ani maski. Nie używaj telefonu komórkowego w pracy, a jeśli musisz, często wyczyść go chusteczkami przeciwbakteryjnymi. Unikaj udostępniania przedmiotów osobistych, takich jak długopisy. A po codziennym powrocie do domu z pracy zdejmij ubrania, zamaskuj i natychmiast umyj je w praniu. ” Dr Norwood mówi, że

  Break Rooms i wspólne łazienki to gorące miejsca, które należy również używać ostrożnie. Użyj ręczników papierowych lub tkanek, aby otworzyć drzwi i wyłączyć krany zlewu i dobrze umyj ręce. „Jeśli jest pokój z przerwami, który oferuje bryza, otwórz okna, aby wpuścić świeże powietrze, aby powietrze mogło się krążyć”, sugeruje. „A Pracodawcy powinni ograniczyć liczbę osób, które mogą być w pokoju przerwy jednocześnie, aby utrzymać odległość między ludźmi”.

  Wraz z tymi miarami istnieją szczególne środki ostrożności, które mogą podjąć niezbędni pracownicy. Tutaj dr Norwood podziela, w jaki sposób różni pracownicy mogą się chronić:

  kasjerzy

  • Czyste często dotykane powierzchnie. Cały sprzęt, którego używasz często, liczy się jako powierzchnie wspólne, aby utrzymać czystość, więc w tym przypadku byłyby to takie rzeczy jak rejestry gotówki i blaty, mówi dr Norwood. Oczyść rejestr na początku zmiany i często wyczyść go podczas zmiany za pomocą chusteczek przeciwbakteryjnych.
  • Noś rękawiczki i maskę, ale nie pozwól im dać ci fałszywego poczucia bezpieczeństwa. Twoje rękawiczki zakrywają ręce, a jeśli zrobisz to samo z podłączoną rękawiczką dłoni, jak to robisz gołą ręką-dotknij ustami, oczami lub nosem-nadal masz możliwość rozprzestrzeniania infekcji, mówi dr. . Norwood. Jeśli możesz, spróbuj zmienić rękawiczki z każdym kilkoma klientami, a kiedy wychodzisz z pracy, wyrzuć rękawiczki do kosza na śmieci.

  Stock Clerks

  • Pudełka kartonowe mogą zawierać Covid-19 przez 24 godziny, a plastik przez dwa do trzech dni. Jeśli Twoim zadaniem jest ładowanie i rozładunek pudełka, wytrzyj je przed wprowadzeniem ich do obiektu. Możesz umieścić nieczyste pudełka w jednym obszarze, a następnie wytrzeć je mydłem i wodą lub ściereczkami i umieścić czyste pudełka w innym obszarze. Następnie wyczyść obszar, w którym znajdowały się nieczyste pudełka, mówi dr Norwood.
  • Podczas magazynowania półek zablokuj konkretne przejście, w którym pracujesz, aby klienci nie mogli przejść – zmniejszy ryzyko zanieczyszczenia z bliskiego kontaktu z innymi ludźmi. Staraj się utrzymać co najmniej sześć stóp odległości od innych.

  Pracownicy pocztowi i przewoźnicy dostawcy

  • Podobnie jak urzędnicy, wycieranie pakietów to świetna praktyka, mówi dr Norwood.
  • Noś rękawiczki i maskę, nie dotykaj twarzy i maskowania i często myj ręce.
  • Zetrzyj wspólne powierzchnie, w tym koła sterujące ciężarówek.
  • Utrzymuj sześć stóp odległości między tobą a konsumentem (lub kogo dostarczasz paczkę).
  • Jeśli możesz, zostaw pakiety na progu bez dotykania obszarów kontaktowych o wysokiej powierzchni, takich jak dzwonki i pokrętła.

  Pracownicy restauracji

  W restauracjach nie jest dozwolone, więc wiele restauracji oferuje usługi na wynos.

  • Osoby z branży spożywczej, które wypełniają zamówienia na wynos, powinny starać się unikać lub ograniczyć wymianę pieniędzy. Podoba mi się pomysł, aby ludzie zamówili swoje jedzenie w przedsprzedaży i płacić kartami online lub przez telefon, mówi dr Norwood. Jest to bezpieczniejszy sposób działania niż wymiana pieniędzy lub kart kredytowych z gośćmi.
  • Zamiast klientów podchodzą do drzwi lub wejść do restauracji, aby zdobyć jedzenie, poproś ich, aby zatrzymać się w samochodach i przynieść im jedzenie, jeśli to możliwe.
  • Jak zawsze noś maskę i rękawiczki i często myj ręce.

  Pracownicy opieki zdrowotnej

  Niezależnie od tego, czy pracujesz w gospodarstwie domowym czy gastronomicznym, czy jako asystent medyczny, urzędnik rekrutacyjny, lekarz lub pielęgniarka (lub jakakolwiek inna praca kliniczna), wszyscy Dr Norwood mówi, że w opiece zdrowotnej powinna podejmować wielkie środki ostrożności.

  • Zostaw wszystko, czego nie potrzebujesz w domu, aby zmniejszyć ryzyko zanieczyszczenia.
  • Noś rękawiczki i maski, nie dotykaj twarzy i często myj ręce.
  • Wytrzyj odznaki, telefony, koła sterujące samochodem i klamki.
  • Po zmianie zdejmij ubrania robocze, natychmiast umyj je i weź prysznic.
  • Zostaw buty robocze w określonym obszarze, jak w ganku lub w garażu.

  Jeśli nie masz pewności co do polis firmy lub masz pytania dotyczące ryzyka konkretnego pracy, porozmawiaj z pracodawcą.